X
به املاک 118 خوش آمدید سپردن یا سفارش ملک جدید (رایگان)‏ دوشنبه 28 ارديبهشت 1405
 
استان شهر نوع ملک متراژ
نوع ثبت حداکثر قیمت فروش حداکثر قیمت رهن حداکثر قیمت اجاره
جستجو
1585 مورد یافت شد
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 205 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان سوپر لوکس با نصبیات شیک و مدرن ، دارای کابینت هایگلس طراحی شده ، نور مخفی ، شیرآلات طلایی ، دستگیره های طلایی ، دارای دو تراس که تراس اصلی با عرض 2 متر میباشد ، آسانسور ...
آدرس ملک: ولیعصر کوی سپهر صادرات 10 متری سوم شرقی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156539    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
بدون تصویر
تبریز - آپارتمان شمالی سه خواب به متراژ 240 متر مربع (فروش)
پیش فروش چند واحد آپارتمان با کلاسی متفاوت و با متریال درجه یک ؛‌ واحد ها همدیگر را رویت نمیکنند ؛ طبقه دوم به متراژهای 240 و 155 و یک واحد 176 متری زمان تحویل اواخر سال 1403
آدرس ملک: چهارراه منصور قره باغی ها
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 155714    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 200 متر مربع (فروش)
فروش فوری و زیر قیمت یک واحد آپارتمان سوپر لوکس با نصبیات بسیار شیک و مدرن ؛ دارای روشویی سنگ مرمر ؛ تراس دارای حفاظ شیشه سکوریت ؛ شیر آلات درجه یک ؛ دارای کابینت لمه کلاس ؛ سند در دست اقدام
آدرس ملک: ولیعصر 2 کوی نصر خ آذرابادگان کوچه باران دوم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154673    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 217 متر مربع (فروش)
آدرس ملک: ولیعصر 2 کوی نصر آذرابادگان نهم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156857    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان دو نبش سه خواب به متراژ 230 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان نوساز لوکس با ساختی متفاوت و بسیار شیک و مدرن ، بدون نصبیات ، در بهترین نقطه کوی سیزده آبان دارای نورگیری از دو جهت قابل معاوضه با حیاط کلنگی
آدرس ملک: خیابان امام کوی 13 آبان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154778    قیمت فروش : 12,650,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 150 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات شیک و مدرن باسازی کامل با مبلغ 600 میلیون تومان در رهن کامل مستاجر و امکان تخلیه زودتر از موعد مقرر
آدرس ملک: کوی سهند ایل گلی خیابان نفت
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 153620    قیمت فروش : 7,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان دو نبش سه خواب به متراژ 250 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان سوپر لوکس با ساختی متفاوت نوساز صفر بدون نصبیات ( فقط پکیج و رادیاتورها نصب گردیده ) امکان فروش با دو پارکینگ ( پارکینگ دوم به قیمت روز محاسبه میگردد )
آدرس ملک: ولیعصر میدان بهارستان 10 متری اول ؛ کوچه مقدم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154838    قیمت فروش : 12,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 150 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات کامل دارای چشم انداز عالی باسازی کلی با مبلغ 600 میلیون تومان در رهن کامل مستاجر و امکان تخلیه زودتر از موعد مقرر
آدرس ملک: کوی سهند کوی دادگستری خیابان نفت
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 153677    قیمت فروش : 7,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 120 متر مربع (فروش)
فروش فوری و زیر قیمت یک واحد آپارتمان لوکس با نصبیات کامل در بهترین نقطه زعفرانیه ؛ منطقه ای دنج و بسیار ساکت ؛ مناسب برای خانواده هایی که دنبال آرامش هستند
آدرس ملک: ورودی قدیم زعفرانیه ؛ 18 متری دست چپ ؛ بر خیابان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154946    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان شمالی سه خواب به متراژ 145 متر مربع (فروش)
پیش فروش یک واحد آپارتمان در حال ساخت با کیفیتی متفاوت پرداخت نقدی اولیه حدود 2/5 میلیارد و مابقی طبق عرف بصورت اقساط تا پایان پروژه زمان تحویل 1404/2/15
آدرس ملک: کوی سپهر صادرات 10 متری دهم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158000    قیمت فروش : 6,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 153 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات کامل ، دارای کابینت هایگلس ، تراس با حفاظ شیشه آلومینیمی ، 130 متر حیاط ، کاشی همه سرویسهای بهداشتی کلا تعویض گردیده ، دیوارهی راه پله بصورت کامل و ...
آدرس ملک: میدان منصور کوی سیدلر کوچه سید شوری
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158303    قیمت فروش : 7,650,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 230 متر مربع (فروش)
فروش استثنایی یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات مدرن ، دارای جزیره در آشپزخانه ، پرده زبرا برای اتاقها ، تراس با حفاظ شیشه سکوریت ، نور مخفی و هالوژن های مربوطه ، دارای دو انباری در بیرو ...
آدرس ملک: پاستور قدیم مابین سجادیه و تقاطع شهناز
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158258    قیمت فروش : 11,960,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 225 متر مربع (فروش)
فروش استثنایی و زیر قیمت از آپارتمانهای طبقات اول ، سوم و پنجم از واحدهای بدون نصبیات و صفر و قابل تهاتر با دو واحد آپارتمان 100 الی 110 متری در کوی نصر
آدرس ملک: کوی نصر کوچه فرهیختگان 12
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159107    قیمت فروش : 11,250,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 250 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات شیک و مدرن ، دارای کابینت هایگلس ، نور مخفی ، نمای رومی ، قابل معاوضه با باغ و ویلا تا مبلغ 4 الی 5 میلیارد
آدرس ملک: ولیعصر جنوبی ، 18 متری دانش غربی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158722    قیمت فروش : 14,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر طبقات اول و سوم ، بدون نصبیات ، با لابی بسیار زیبا ، پارکینگ دارای گرمایش ، طبقه اول با دو پارکینگ به قیمت هر متر 58 میلیون ( 12/760 میلیارد ) قابل معامله میبا ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امیر
مشاورین املاک قصر 118
بدون تصویر
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 245 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن کامل یک واحد آپارتمان دوبلکس بسیار لوکس با نصبیات شیک و مدرن ، دارای 4 عدد کولر گازی ، گرمایش از کف ، دارای دو عدد شومینه در هر طبقه ، پکیج فرانسه ، قیمت رهن با اثاثیه و مبلمان 1 ...
آدرس ملک: مرزداران میدان بهارستان ، فرهنگ غربی ، کوی معلم 3
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158733    قیمت رهن : 1,200,000,000 تومان   قیمت اجاره : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
بدون تصویر
آدرس ملک: ایل گلی کوی فردوس کوی شقایق
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158465    قیمت فروش : 18,700,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
بدون تصویر
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 166 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان نوساز لوکس ؛ به جز کمد و کابینت ؛ کلیه نصبیات اجرا گردیده دارای آسانسور 8 نفره لمسی ؛ روشویی سنگی ؛ دیوار پارکینگ کلا سنگ سند شش دانگ
آدرس ملک: گلگشت اول عطار کوچه گلنار
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 155774    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 240 متر مربع (فروش)
فروش یک احد آپارتمان بسیار لوکس با کلاسی متفاوت دارای کابینت هایگلس ---- طبقه هفتم این ساختمان نیز دارای یک حیاط خلوت بوده و متراژ آن 215 متر با نصبیات کامل و شیک ، فروخته میشود