X
به املاک 118 خوش آمدید سپردن یا سفارش ملک جدید (رایگان)‏ شنبه 26 ارديبهشت 1405
 
استان شهر نوع ملک متراژ
نوع ثبت حداکثر قیمت فروش حداکثر قیمت رهن حداکثر قیمت اجاره
جستجو
750 مورد یافت شد
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر طبقات اول و سوم ، بدون نصبیات ، با لابی بسیار زیبا ، پارکینگ دارای گرمایش ، طبقه اول با دو پارکینگ به قیمت هر متر 58 میلیون ( 12/760 میلیارد ) قابل معامله میبا ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امیر
مشاورین املاک قصر 118
تبریز - مغازه جنوبی به متراژ 317 متر مربع (فروش)
فروش یک ملک به مساحت 317 متر مربع دارای 2 باب مغازه مجاز جمعا به متراژ 100 و یک سالن کارگاهی به متراژ 100 با مجوز صنعتی دارای سند شش دانگ با 12 متر بر جاده اصلی ، دارای آب شهری ، برق سه فاز ، گاز ف ...
آدرس ملک: 100 متر پایین تر از سه راهی اهر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 126856    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1404/12/22
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 180 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات کامل ، شیک و مدرن ، دارای کابینت هایگس ، پرده پارچه ای ، جکوزی ، اتاق مستر ، کمد دیواری در هر سه اتاق ، ...
آدرس ملک: ولیعصر جنوبی خیابان علوی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158764    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/17
تبریز - خانه و حیاط شمالی چهار خواب به متراژ 214 متر مربع (فروش)
ملک در جای ساکت و کم صدایی قرار دارد ، طول بر 12.5 متر ، آشپزخانه اوپن ، یک آشپزخانه در حیاط ، زیرزمین 42 متر ، مساحت نشیمن 175 متر ، بهار خواب 45 متر ، پرده ، موکت ، لوستر ، کمد دیواری - رنگ شده - ک ...
آدرس ملک: منتظری - روبروی مریم ننه کوی خطیب ( شهید بوداغی)
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 50673    قیمت فروش : 18,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/02/03
تبریز - آپارتمان دو نبش دو خواب به متراژ 120 متر مربع (فروش)
فروش فوری آپارتمان دو خوابه لوکس در بهترین موقعیت عباسی - کف سرامیک - واحد 116.30 متر - تراس 8.16 متر - انباری 1.95 متر - دو نبش با نورگیری عالی - دارای تمامی نصبیات لوکس - اتاقها هر کدام 12 متر م ...
آدرس ملک: خیابان عباسی بالاتر از ایستگاه حاج هاشم خ ممتاز
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 149316    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/02/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 95 متر مربع (فروش)
فروش فوری یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات شیک و مدرن ، تعویض کلیه لوله های قدیمی و استفاده از محصولات نوین ، شیرآلات درجه یک ترکیه ، روشویی لوکس ، تعویض کلیه دربهای داخلی واحد ، بالکن با حفاظ ...
آدرس ملک: خیابان توانیر مجتمع گلپارک فاز 3
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156215    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 210 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان در حال ساخت با امکاناتی متمایز ، دارای آسانسور 10 یا 12 نفره دو طرفه ، دارای انباری در پارکینگ و یک انباری به عنوان رختشورخانه با سیستم فاضلاب و آب سرد و گرم و یک انباری ...
آدرس ملک: کوی نصر کوچه فرهیحتگان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159114    قیمت فروش : 11,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - کارخانه و کارگاه دو کله به متراژ 3871 متر مربع (رهن و اجاره)
قابل توجه شرکتهای پخش و مواد غذایی و ......رهن و اجاره یک کارخانه بهداشتی نوساز با تجهیزات بسیار مدرن و شیک با سند شش دانگ با کاربری صنعتی و دارای مجوز محیط زیست - 3871 متر عرصه ، باضافه3300متر زیر ...
آدرس ملک: بالاتر از میدان بسیج جنب اناتا