X
به املاک 118 خوش آمدید سپردن یا سفارش ملک جدید (رایگان)‏ دوشنبه 28 ارديبهشت 1405
 
استان شهر نوع ملک متراژ
نوع ثبت حداکثر قیمت فروش حداکثر قیمت رهن حداکثر قیمت اجاره
جستجو
334 مورد یافت شد
فروش یک واحد آپارتمان نوساز صفر ، با ساختی بسیار متفاوت ، دارای 37 متر لابی ، کف واحد سرامیک 80 در 80 ، دارای مستر ، با ویوی کاملا باز ، پارکینگ با ارتفاع 3/5 متر ، پارکینگ دارای گرمایش و پکیج ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امین ، 6 متری 69
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159106    قیمت فروش : 15,400,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - آپارتمان سه نبش سه خواب به متراژ 248 متر مربع (فروش)
فروش استثنمایی یک واحد آپارتمان سوپر لوکس با نصبیات شیک و مدرن ، دارای کابینت درجه یک ، پارکت بسیار مرغوب ، تراس بزرگ قابل چیدمان با عرض 2 متر با حفاظ شیشه ای ، پارکینگ با گنجایش دو خودرو ، انباری ...
آدرس ملک: کوی نصر میدان فرهیختگان کوی فرزانگان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159131    قیمت فروش : 15,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - انبار و سالن جنوبی به متراژ 187 متر مربع (فروش)
فروش استثنایی یک سالن با موقعیت عالی ، با 150 متر مساخت همکف و 75 متر بالکن ، دراجاره با مبلع 100 میلیون رهنی و 35 میلیون اجاره ماهانه
آدرس ملک: شهرک فناوری روبروی موتوژن
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159206    قیمت فروش : 15,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/17
تبریز - کارخانه و کارگاه جنوبی به متراژ 7500 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن و اجاره یک محل کارخانه دارای 2 سالن 600 متری به ارتفاع 8/5 متر ،دارای ساختمان اداری دو طبقه و هر طبقه با 300 متر زیر بنا ، دارای نگهبانی ، دارای برق 248 کیلووات و 1050 آمپر با ترانس برق اختص ...
آدرس ملک: کمی بالاتر از پلیس راه تبریز به بستان اباد روبروی کارخانه پپسی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158581    قیمت رهن : تومان   قیمت اجاره : 150,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 90 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن و اجاره یک واحد آپارتمان لوکس با نصبیات کامل
آدرس ملک: یاغچیان خیابان توحید کوچه اول شرقی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158612    قیمت رهن : 450,000,000 تومان   قیمت اجاره : 500,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 102 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد اپارتمانی دو خوابه در طبقه چهار - پارکینگ برای همه ساکنین بلوک مشترک می باشد- پنجره فلزی طرح دار - درب ورودی واحد چوبی طرح دار - آب و برق و گاز و تلفن مستقل
آدرس ملک: فلکه یاغچیان-خیابان توحید-مجتمع 48 واحدی عارف
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 45190    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - مغازه دو نبش به متراژ 21 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن و اجاره یک باب مغازه دو نبش با کف کاشی و آماده تحویل
آدرس ملک: دروازه تهران نرسیده به مخابرات
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158120    قیمت رهن : 150,000,000 تومان   قیمت اجاره : 25,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار جنوبی تک اتاق به متراژ 49 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد دفتر کار ، مناسب جهت مطب در طبقه دوم بدون پارکینگ و آسانسور
آدرس ملک: 17 شهریور روبروی فرهنگیان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158683    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان شمالی دو خواب به متراژ 111 متر مربع (فروش)
خوش نقشه با کمترین پرتی دارای پذیرایی بزرگ نزدیک به امکانات رفاهی نزدیک به لاله پارک (3 دقیقه تا لاله پارک) دارای گاز رو میزی و هود لمسی دارای کمد و کابینت های گلس درب ورودی ضد سرقت دارای بالکن شیشه ا ...
آدرس ملک: فرشته جنوبی فرشته 21
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 157719    قیمت فروش : 4,900,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 101 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان لوکس با نصبیات کامل در طبقه چهارم بدون آسانسور دارای یک پارکینگ اختصاصی به ظرفیت سه خودرو ، پرده بسیار نفیس پارچه ای ، لوستر ( در صورت توافق ) ، پنجره های آلومینیمی ، ...
آدرس ملک: خیابان لاله روبروی بهپخش کوی لاهیجانی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158711    قیمت فروش : 3,300,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - مغازه شمالی به متراژ 320 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن و اجاره یک باب مغازه با مساحت 260 متر در همکف و 120 متر بالکن مناسب جهت فروشگاههای بزرگ
آدرس ملک: فلکه فردوس به سمت یاغچیان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159149    قیمت رهن : 3,000,000,000 تومان   قیمت اجاره : 200,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/19
تبریز - مغازه شمالی به متراژ 320 متر مربع (فروش)
فروش یک باب مغازه مجاز با 260 متر مساحت همکف و 120 متر بالکن با 4 عدد پارکینگ
آدرس ملک: فلکه فردوس به سمت یاغچیان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159148    قیمت فروش : 144,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/17
بدون تصویر
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 130 متر مربع (سفارش رهن و اجاره)
ملک نزدیک بازار یا ابرسان و میدان ساعت شهناز و کوی فیروز نیازمندیم ۴ واحد آپارتمان یکجا برای اجاره نیازمندیم
آدرس ملک: ابرسان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 159204    قیمت رهن : تومان   قیمت اجاره : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/17
تبریز - مغازه جنوبی به متراژ 47 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن و اجاره یک مغازه 47 متری در پاساژ جواهر
آدرس ملک: میدان دانشسرا پاساژ جواهر طبقه همکف
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 155940    قیمت رهن : 50,000,000 تومان   قیمت اجاره : 10,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
مرند - کارخانه و کارگاه سه نبش به متراژ 12000 متر مربع (فروش)
فروش یک محل کارخانه در شهرک صنعتی مرند با کاربری غذایی دارای یک سالن سوله اصلی به مساحت 3000 متر و یک سالن دپو به مساحت 1000 متر ، با کف موزائیک بتن یک تیکه و بهداشتی ، دیوار از نوع ساندویچ پ ...
آدرس ملک: شهرک صنعتی مرند
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 157792    قیمت فروش : 65,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو نبش سه خواب به متراژ 180 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن و اجاره یک واحد آپارتمانی بسیار لوکس با نصبیات شیک و مدرن دارای کابینت هایگلس -- دارای چشم انداز عالی و ابدی
آدرس ملک: کوی نصر مجتمع نظام مهندسی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158620    قیمت رهن : 200,000,000 تومان   قیمت اجاره : 17,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار جنوبی تک اتاق به متراژ 66 متر مربع (فروش)
فروش تعدادی مطب نوساز و لوکس در بهترین مکان پاستور جدید- متراژهای 66 تک اتاقه و 96 متر دو اتاق و اتاق منشی - 118 {سه اتاق و اتاق منشی }-نه طبقه -دو آسانسور -هر طبقه 5 واحد بدون پارکینگ ...
آدرس ملک: تبریز - پاستور جدید مابین خ طالقانی و حاج جبار نائب ساختمان پزشکان شریف
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 149775    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 141 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با نصبیات کامل ، دارای پارکینگ اختصاصی
آدرس ملک: مرزداران خیابان راجی ، کوچه راجی هفتم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158776    قیمت فروش : 5,640,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر طبقات اول و سوم ، بدون نصبیات ، با لابی بسیار زیبا ، پارکینگ دارای گرمایش ، طبقه اول با دو پارکینگ به قیمت هر متر 58 میلیون ( 12/760 میلیارد ) قابل معامله میبا ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امیر
مشاورین املاک قصر 118
سهند - آپارتمان شمالی تک خواب به متراژ 60 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان نقلی با نصبیات نرمال ، دارای محل پارکینگ در محوطه
آدرس ملک: فاز یک ، محله یک ، برج سرووستان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158804    قیمت فروش : 1,400,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20

 
جديديترين قيمت اپارتمان در زنجان بانک املاک رشت 118 شهر ری amlak118 آپارتمان در ابرسان تبريز آپارتمان گلها توانیر تبریز اجاره آپارتمان خیابان تختی رشت اجاره اپارتمان در اردبیل اجاره اپارتمان در محمدیه اجاره کارگاه در اردبيل اطلاعات 118 سنندج املاك 118 املاک 118 املاک 118 املاک 118 تبریز املاک سهند فاز2 املاک شهر رشت املاک قزوین املاک قم املاک118 بانک اطلاعات املاک سنندج بانک اطلاعات مشاورین املاک رشت بانک جامع مسکن املاک خانه مسکونی در بندرعباس خرید آپارتمان در رشت خرید آپارتمان قزوین خرید اپارتمان در ساری خرید اپارتمان در لواسان خرید ملک در شوشتر دهکده ویلایی تماشا ديوار شهركرد رهن آپارتمان در سهند تبریز زمین نجف اباد سایت ملک و املاک قزوین شهر املاک صفحه اصلی 118املاک فروش املاک خمین فروش زمین کشاورزی در تبریز فروش فوری زمین در قم قیمت آپارتمان نوساز رشت قیمت اجاره مغازه در ساری قیمت رهن کامل خانه ویلایی در رودسر قیمت زمین در پردیس قیمت مسکن در رشت قیمت مسکن در شهرستان بابل متراژ کیلنیک در کرج مزايده ملك درخراسان شمالي مسكن خانه سبز تبريز مسکن تبریز 118 ملک تجاری شوش
تبلیغات متنی : کفش کار مردانه