X
به املاک 118 خوش آمدید سپردن یا سفارش ملک جدید (رایگان)‏ چهارشنبه 30 ارديبهشت 1405
 
استان شهر نوع ملک متراژ
نوع ثبت حداکثر قیمت فروش حداکثر قیمت رهن حداکثر قیمت اجاره
جستجو
2507 مورد یافت شد
تبریز - خانه و حیاط شمالی سه خواب به متراژ 320 متر مربع (فروش)
فروش یک حیاط مسکونی با زیر بنای 180 متر و یک باب مغازه مجاز به متراژ 20 متر با نصبیات کامل و مدرن ، و دارای دو آشپزخانه مجهز با تمام تجهیزات ، مناسب جهت طبخ غذا برای مهمانیها - عرض قطعه 14 متر ...
آدرس ملک: نصف راه اول خیابان آذربایجان بر خیابان ورزش
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 148934    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین کشاورزی جنوبی به متراژ 6500 متر مربع (فروش)
فروش فوری و زیر قیمت یک قطعه زمین مزروعی به متراژ 6500 متر دارای مجوز از اداره منابع طبیعی و جنگلبانی قابل تهاتر با آپارتمان و ماشین
آدرس ملک: الوار سفلی کرلر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158541    قیمت فروش : 11,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - خانه و حیاط جنوبی دو خواب به متراژ 120 متر مربع (فروش)
فروش یک ساختمان سه طبقه تجاری که در طبقه همکف 110 متر مغازه مجاز همراه با 110 متر زیرزمین تجاری و طبقه اول حدود 120 متر مسکونی با موقعیت خدماتی
آدرس ملک: مارالان پایین تر از مریم ننه بر خیابان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 157781    قیمت فروش : 20,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - خانه و حیاط جنوبی تک خواب به متراژ 94 متر مربع (فروش)
ساختمان دو طبقه باز سازی شده لوکس همراه پارکینک و حیاط کابینت مدرن ، آیفون تصویری ، کف سرامیک چهارمین قطعه از خیابان اصلی
آدرس ملک: خیابان مشروطه ، دانشگاه پیام نور کوچه ۶متری آزادی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156651    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 119 متر مربع (فروش)
آدرس ملک: ولیعصر پروین اعتصامی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158172    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین مسکونی جنوبی به متراژ 500 متر مربع (فروش)
فروش فوری زمین مزروعی چسبیده به بافت مسکونی روستا که با اخذ پروانه از دهیاری میتوان از ان قطعه به عنوان مسکونی استفاده نمود
آدرس ملک: جاده صوفیان به شبستر اراصی روستای امیرزکریا نزدیک جاده
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158630    قیمت فروش : 375,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - انبار و سالن جنوبی به متراژ 500 متر مربع (فروش)
فروش فوری و زیر قیمت یک سالن سوله 500 متری با درب تریلی رو با دیوارهای بلوکی ( سیمانکاری نشده ) و کف آن نیاز به موزاییک کاری دارد ، و عرض سالن 14 متر و طول سالن 35 متر ، کلیه انشعابات ...
آدرس ملک: 500 متر بعد از پل تراکتورسازی کوی صنعتی جهان نیرو
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158521    قیمت فروش : 3,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار دو نبش تک اتاق به متراژ 45 متر مربع (فروش)
فروش یک ساختمان سه طبقه که طبقه همکف بصورت مغازه به متراژ 23/5 متر با کف سرامیک و دیوارها کاشی و دارای یک بالکن به متراژ 7/31 متر همراه با سرویس بهداشتی و کرکره ریموت دار با سند شش دانگ مجزا ...
آدرس ملک: کوی گلکار روبروی آتش نشانی اول 12 متری شقایق
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156145    قیمت فروش : 5,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - خانه و حیاط دو نبش پنج خواب به متراژ 171 متر مربع (فروش)
فروش یک حیاط تجاری و مسکونی در اوایل مقصودیه دارای یک باب مغازه به مساحت 110 متر همکف و 34 متر بالکن باضافه 40 متر زیرزمین تجاری -- طبقه اول و دوم هر کدام با 138 متر زیربنا و 25 متر بهارحواب ...
آدرس ملک: میدان ساعت اول مقصودیه
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158695    قیمت فروش : 40,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو نبش دو خواب به متراژ 130 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان لوکس با نصبیات کامل در طبقه همکف بازسازی کامل در سال1401 در صورت درخواست خریدار ، امکان فروش با کلیه مبلمان و اثاثیه منزل نیز فروخته میشود به قیمت 5 میلیارد
آدرس ملک: مارالان کوی دانشگاه مجتمع مسکونی دکتر بهشتی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158690    قیمت فروش : 3,700,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زیر زمین جنوبی به متراژ 200 متر مربع (فروش)
فروش یک زیرزمین لوکس با ارتفاع 3/20 متر
آدرس ملک: مرزداران بالاتر از بیمه خیابان فضولی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158677    قیمت فروش : 17,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - دامداری و مرغداری جنوبی به متراژ 17300 متر مربع (فروش)
فروش یگ گاوداری مدرن با کلیه تجهیزات و تاسیسات ٬ اعم از دستگاههای شیردوش ٬ آسیاب ٬ خردکن ٬ کارگاه مجهز پنیر سازی و کلیه دستگاههای مربوطه ٬ دارای پروانه بهره برداریی 100 راسی ٬ 5300 متر حصار شده ...
آدرس ملک: جاده اهر بالاتر از سه مرکید
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 150814    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - خانه و حیاط جنوبی چهار خواب به متراژ 180 متر مربع (فروش)
فروش فوری و زیرقیمت یک باب حیاط مسکونی قابل نشیمن و شیک ؛ با نصبیات کامل ؛ دو طبقه و هر طبقه 110 متر زیربنای مفید ؛ دارای سند شش دانگ تک برگ
آدرس ملک: شهرک ارم منطقه 5 خ جنت جنوبی کوچه نیلوفر اول
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154949    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین کشاورزی جنوبی به متراژ 40000 متر مربع (فروش)
فروش حدودا 4 هکتار زمین کشاورزی بسیار حاصلخیز با موقعیت بسیار عالی ، دارای حق آبه از چاه عمیق موجود در داخل خود این زمین تقریبا بدون محدودیت ، زمین بسیار مسطح و بدون هیچگونه پستی و بلندی ، قا ...
آدرس ملک: نرسیده به خسروشهر ، اراضی لاهیجان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158756    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین کارخانه جنوبی به متراژ 6250 متر مربع (فروش)
فروش یک قطعه زمین کارگاهی ، مناسب برای احداث سالن سوله ، یک قطعه از خیابان اصلی فاصله دارد ، آب و برق ر دسترس زمین ، نصف نقد و نصف تهاتر یا چک های مدت دار
آدرس ملک: ورودی الوار سفلی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158754    قیمت فروش : 8,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر طبقات اول و سوم ، بدون نصبیات ، با لابی بسیار زیبا ، پارکینگ دارای گرمایش ، طبقه اول با دو پارکینگ به قیمت هر متر 58 میلیون ( 12/760 میلیارد ) قابل معامله میبا ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امیر
مشاورین املاک قصر 118
تبریز - زمین مسکونی جنوبی به متراژ 180 متر مربع (فروش)
فروش یک قطعه مسکونی به متراژ 180 متر در بلوک 87 --- کلیه هزینه انشعابات پرداخت گردیده
آدرس ملک: شهرک صیاد شیرازی فاز یک
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158867    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - خانه و حیاط جنوبی پنج خواب به متراژ 220 متر مربع (فروش)
فروش یک باب حیاط مسکونی دو طبقه و قابل نشیمن ، قابل تهاتر با آپارتمان در کوی نصر و مرزداران
آدرس ملک: ولیعصر پروین اعتصامی کوچه یاس
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158853    قیمت فروش : 33,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 245 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان دوبلکس بسیار لوکس با نصبیات شیک و مدرن در طبقات 5 و 6 که مساح طبقه پنجم 145 متر و مساحت طبقه ششم با زیربنای 100 متر باضافه 45 متر حیاط خلوت مسقف و قابل چیدمان ، دارای آشپز ...
آدرس ملک: مرزداران میدان بهارستان ، فرهنگ غربی ، کوی معلم 3
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158732    قیمت فروش : 10,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
بدون تصویر
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 245 متر مربع (رهن و اجاره)
رهن کامل یک واحد آپارتمان دوبلکس بسیار لوکس با نصبیات شیک و مدرن ، دارای 4 عدد کولر گازی ، گرمایش از کف ، دارای دو عدد شومینه در هر طبقه ، پکیج فرانسه ، قیمت رهن با اثاثیه و مبلمان 1 ...
آدرس ملک: مرزداران میدان بهارستان ، فرهنگ غربی ، کوی معلم 3
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158733    قیمت رهن : 1,200,000,000 تومان   قیمت اجاره : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20

 
amlak118 اجاره خانه دربست بهار شمالی تا 70 متر اجاره مسکن زنجان اجاره مغازه درخمینی شهر اطلاعات املاک مراغه املاك 118 املاك 118 تبريز املاک 118 تبریز املاک ۱۱۸ املاک اجاره ای در بابل املاک اردبیل برای فروش املاک اینترنتی قم املاک در گلسار گیلان املاک رشت املاک شهر ری املاک قزوین املاک قم بانك اطلاعات مسكن پیش فروش آپارتمان در کوی مهران خانه زمین در زرین شهر خانه های فروشی در کاشان خرید آپارتمان در بابلسر رامسر خ بهشتی ویلا فروشی رهن اپارتمان در کرج رهن و اجاره اپارتمان در منطقه گلستان اهواز رهن کامل در تبریز زمین یا خانه کلنگی در زعفرانیه تیریز سامانه املاک در گرگان سایت 118 بیرجند سایت دیوارالبرز سایت قیمت مسکن در قم سایت مسکن در اردبیل شهر املاک فروش خانه در ساری دوطبقه فروش ریموت در اردبیل فروش زمین درسقز قيمت زمين در بابا غلام بندر عباس قيمت زمين درشهرجديد سهند قیمت زمین شهرک صنعتی شمس آباد قیمت سرامیک کف مرغداری ها قیمت مسکن در رشت قیمت مسکن در شاهین شهر قیمت مغازه قزوین مسکن امپراطور مسکن ساز مهر اسکو ملک در قزوین ﻧﺮﺥ ﺧﺎﻧﻪ ﺩﺭ ﻗﺰﻭﻳﻦ نقشه محله پردیس خیابان دانشجو بندر عباس وام جانبازی کلبه املاک
تبلیغات متنی : کفش کار مردانه