X
به املاک 118 خوش آمدید سپردن یا سفارش ملک جدید (رایگان)‏ جمعه 25 ارديبهشت 1405
 
استان شهر نوع ملک متراژ
نوع ثبت حداکثر قیمت فروش حداکثر قیمت رهن حداکثر قیمت اجاره
جستجو
982 مورد یافت شد
پیش فروش واحدهای سوپر لوکس از یک ساختمان 6 طبقه هر طبقه 2 واحد از طبقه 1 الی 6 زمان تحویل انتهای شهریور ماه سال 1404 220 متر واحدهای غربی و 210 متر واحدهای شرقی
آدرس ملک: ولیعصر 2 جنوبی خیابان ادیب
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158604    قیمت فروش : 10,300,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 119 متر مربع (فروش)
آدرس ملک: ولیعصر پروین اعتصامی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158172    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار جنوبی دو اتاق به متراژ 50 متر مربع (فروش)
پیش فروش استثنایی واحدهای خدماتی در یک ساختمان 9 طبقه با متراژ های متنوع از 50 متر تا 120 متر ، با امکاناتی خاص و ساختی متفاوت ، ساختمان دارای سه آسانسور ، تحویل چهار ساله با 35 الی 40 درص ...
آدرس ملک: ولیعصر خیابان قانون
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158621    قیمت فروش : 11,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
آذرشهر - دامداری و مرغداری جنوبی به متراژ 6350 متر مربع (فروش)
مرغداری گوشتی تمام اتوماتیک وویلا یک جاحدود6350 متر مربع - مرغداری 3500متر مربع دارای دو سالن مجزا به متراژ1100 مترمربع - مجوز گوشتی به تعداد11500قطعه-دان خوری وآبخوری اتوماتیک-میکسر دان-دوساختمان م ...
آدرس ملک: کیلو متر 24 تبریز مابین خسروشهر و ایلخچی روستای کردلر
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 149575    قیمت فروش : 30,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
آذرشهر - کارخانه و کارگاه جنوبی به متراژ 2500 متر مربع (فروش)
فروش یک کارخانه تولید لوازم بهداشتی در زون غذایی شهرک دارای سوله سنگین با مساحت 1400 متر ، ارتفاع تاج 8 متر ، فول بهداشتی ، ساخت استاندارد ، دیوارها تا سقف سرامیک درجه یک ، کف سنگ گرانیت اعلا ، ...
آدرس ملک: شهرک سلیمی خیابان سی متری شمالی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158669    قیمت فروش : 34,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - کارخانه و کارگاه دو نبش به متراژ 13000 متر مربع (فروش)
کارخانه با عرصه ای به مساحت 13000 متر مربع با انشعابات مستقل با 3000 متر زیر بنای اعیانی ، دارای برق 90 کیلو وات 100 آمپر ، دارای ایستگاه گاز 400 - 50 - 250 ، دارای ساختمان اداری و ر ...
آدرس ملک: جاده تهران بر جاده نرسیده به سعید آباد
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 155454    قیمت فروش : 260,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار جنوبی تک اتاق به متراژ 66 متر مربع (فروش)
فروش تعدادی مطب نوساز و لوکس در بهترین مکان پاستور جدید- متراژهای 66 تک اتاقه و 96 متر دو اتاق و اتاق منشی - 118 {سه اتاق و اتاق منشی }-نه طبقه -دو آسانسور -هر طبقه 5 واحد بدون پارکینگ ...
آدرس ملک: تبریز - پاستور جدید مابین خ طالقانی و حاج جبار نائب ساختمان پزشکان شریف
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 149775    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - انبار و سالن جنوبی به متراژ 500 متر مربع (فروش)
فروش فوری و زیر قیمت یک سالن سوله 500 متری با درب تریلی رو با دیوارهای بلوکی ( سیمانکاری نشده ) و کف آن نیاز به موزاییک کاری دارد ، و عرض سالن 14 متر و طول سالن 35 متر ، کلیه انشعابات ...
آدرس ملک: 500 متر بعد از پل تراکتورسازی کوی صنعتی جهان نیرو
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158521    قیمت فروش : 3,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو کله سه خواب به متراژ 220 متر مربع (فروش)
پیش فروش واحدهای یک ساختمان 12 طبقه و هر طبقه 4 واحد با ساختی بسیار متفاوت و با سازندگان مجرب و حرفه ایی --- زمان تحویل 1405/3/30
آدرس ملک: شهرک خاوران 35 متری اصلی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158661    قیمت فروش : 9,240,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - اداری و دفترکار دو نبش تک اتاق به متراژ 45 متر مربع (فروش)
فروش یک ساختمان سه طبقه که طبقه همکف بصورت مغازه به متراژ 23/5 متر با کف سرامیک و دیوارها کاشی و دارای یک بالکن به متراژ 7/31 متر همراه با سرویس بهداشتی و کرکره ریموت دار با سند شش دانگ مجزا ...
آدرس ملک: کوی گلکار روبروی آتش نشانی اول 12 متری شقایق
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 156145    قیمت فروش : 5,800,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان دو نبش دو خواب به متراژ 130 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان لوکس با نصبیات کامل در طبقه همکف بازسازی کامل در سال1401 در صورت درخواست خریدار ، امکان فروش با کلیه مبلمان و اثاثیه منزل نیز فروخته میشود به قیمت 5 میلیارد
آدرس ملک: مارالان کوی دانشگاه مجتمع مسکونی دکتر بهشتی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158690    قیمت فروش : 3,700,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - زمین کارخانه جنوبی به متراژ 2100 متر مربع (فروش)
فروش یک قطعه زمین کارگاهی با سند شش دانگ تک برگ ، حصار شده و دارای درب تریلی رو ، کف بتون ، دارای برق مشترک ، چاه آب ، مناسب جهت احداث کارگاه صنعتی ، قابل معاوضه با آپارتمان و حیاط کلنگی
آدرس ملک: جاده تهران تبریز بالاتر از پلیس راه ، روبروی کارخانه پپسی کوی گسترش جنب اسقاط خودروی گسترش
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158723    قیمت فروش : 14,700,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی سه خواب به متراژ 130 متر مربع (فروش)
فروش دو واحد از یک ساختمان 5 طبقه در حال ساخت زمان تحویل 1402/12/20 35 الی 40 درصد پیش پرداخت و بقیه بصورت عرف
آدرس ملک: خیابان رسالت کوی سوسنگرد
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 155094    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
آذرشهر - کارخانه و کارگاه جنوبی به متراژ 3330 متر مربع (فروش)
فروش یک کارخانه محصولات لبنی دارای 1108 متر سوله ( 48 ‍× 23/5 ) و دارای 202 متر بچه سوله در دو طبقه و دارای 100 متر سر دخانه در داخل بچه سوله دارای ساختمان مدیریت در دو طبقه به متراژ 147 ...
آدرس ملک: شهرک سلیمی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 154135    قیمت فروش : 23,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - باغ، باغچه و گلخانه جنوبی به متراژ 2634 متر مربع (فروش)
حصار شده با نمای سنگی و نرده کشی زیبا - دارای یک ساختمان اداری به متراژ 128 متر در دو طبقه - دارای کاربری گلخانه و 2000 متر سازه گلخانه ای با سند شش دانگ زون صنایع غذایی
آدرس ملک: شهرک صنعتی سلیمی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 109272    قیمت فروش : 5,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 120 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان بسیار لوکس با کابینت هایگلس و کلیه نصبیات دیگر که طی یک ماه اخیر ( مرداد ماه ) نصب گردیده دارای نور مخفی
آدرس ملک: ولیعصر پروین اعتصامی 6 متری هشتم
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 157233    قیمت فروش : 7,000,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
فروش دو واحد آپارتمان نوساز صفر طبقات اول و سوم ، بدون نصبیات ، با لابی بسیار زیبا ، پارکینگ دارای گرمایش ، طبقه اول با دو پارکینگ به قیمت هر متر 58 میلیون ( 12/760 میلیارد ) قابل معامله میبا ...
آدرس ملک: زعفرانیه کوی امیر
مشاورین املاک قصر 118
بدون تصویر
صوفیان - زمین کشاورزی شمالی به متراژ 500 متر مربع (فروش)
ملک در شهرک اماده ساخت، منطقه ویلایی،زیر قیمت منطقه ، همسایه ها اکثرا دیوارکشی کرده و ویلا سازی انجام داده اند. بنده تا 3 ماه با مبلغ 30% ملک چک صیادی قبول میکنم.( به علت نیاز به نقدینگی فوری )
آدرس ملک: جاده تبریز_صوفیان، بعد از سد امند، ورودی پمپ بنزین و خواجه مرجان،کوی ویلایی سهلان
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158865    قیمت فروش : 1,100,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
تبریز - آپارتمان جنوبی دو خواب به متراژ 90 متر مربع (فروش)
فروش یک واحد آپارتمان لوکس با نصبیات کامل
آدرس ملک: خیابان صائب مابین شهناز و گذرنامه بن بست مهدوی
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158830    قیمت فروش : تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20
رشت - خانه و حیاط جنوبی سه خواب به متراژ 159 متر مربع (فروش)
فروش یک باب حیاط مسکونی دو طبقه با 146 متر جمع زیربنای دو طبقه و با مساحت عرصه 159متر و فروش یک قطعه مسکونی 130 متری چسبیده با این ساختمان
آدرس ملک: جاده فومن منطقه آتشگاه
مشاورین املاک قصر 118
کد ملک : 158834    قیمت فروش : 3,500,000,000 تومان   تاریخ ثبت : 1405/01/20

 
۱۱۸ اردبیل amlak118 اپارتمان سند دار در ازادگان کرج اسامی بنگاههای مسکن املاك تبريز املاک 118 املاک در زاهدان املاک دریاچه چیتگر املاک شهرستان ساوه املاک صنعتی هشتگرد املاک قزوین املاک قزوین املاک کرج املاک118 املاک118 باغ در سردرود برجهای سامان چیتگر خانه فروشی زاهدان خانه های مهر دزفول آزاذگان خرید منزل در بندر عباس خرید و فروش مسکن قم ديوار اپارتمان تبريز دیوار اهواز زمین فروشی در پرند سایت املاک ابادان سایت فروش مرغداری شهر املاک فروش اپارتمان در فولادشهر فروش حیاط مسکونی در تبریز فروش خانه در بروجن فروش خونه ی ویلایی در رشت فروش زمین کشاورزی دردزفول قيمت اجاره اپارتمان در پرديس باعكس قیمت اپارتمان در تبریز قیمت پروانه ساختمان در بوکان قیمت خانه در بندر انزلی قیمت خانه در چیتگر قیمت خانه در طالقان قیمت زمین دیم هشترود قیمت زمین مسکونی در عجبشیر قیمت مسکن در بندر انزلی قیمت مسکن در مشکین شهر قیمت مسکن شهر جدید سهند قیمت مسکن مهر سهند مجوز باغ تالار محدودیت در اسم املاک مسکن سهند خرید مسکن ولیعصر مشاوره برای احداث مرغداری ویلا ارزان