X
فروش فوری و ویژه ملک در املاک 118
املاک 118، با بیش از 5 سال سابقه درخشان در امر خرید و فروش املاک و مستغلات و با همکاران فعال در اکثر شهرهای ایران و بعنوان یکی از پربازدیدترین سامانه های املاک کشور بنا به درخواست کاربران گرامی واحد فروش ویژه خود را تشکیل داده که خدمات ذیل را  ارائه می نماید.
1. فروش فوری
    متقاضیانی که زمان کمی داشته و الزاماً می بایست خرید یا فروش خود را در مدت محدودی انجام دهند می توانند با مراجعه به این واحد از کلیه امکانات املاک 118 بهره مند شوند و خدمات خود را در کمترین زمان ممکن در یافت نمایند. 
 
2. فروش انحصاری
    مشتریانی که می خواهند ملکشان (خرد - کلان) شاخص باشد و بصورت تخصصی و ویژه با حرفه ای ترین تیم معاملاتی و تبلیغات گسترده به فروش برسانند، می توانند با مراجعه به این واحد منحصراً خدمات متمایزی دریافت نمایند و با اولین قرارداد، مشترک ویژه واحد فروش ویژه املاک 118 گردند. 
 
3. فروش ویژه و خاص 
    مراجعینی که تقاضاهای خاص داشته و نیازمند موقعیت های مکانی و یا کاربری های متفاوت جهت خرید یا فروش می باشند می توانند با مراجعه به این واحد خدمات بسیار تخصصی و خوبی را دریافت نمایند. مانند واحدهای تجاری، اداری، پنت هاوس، موقعیت های آموزشی، پزشکی، صنعتی، خدماتی و ... 
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 7837 3329 041 تماس بگیرید.
 
118سقز amlak118 اجاره مغازه در ساوه اجاره مغازه سنندج اسم برای بنگاه املاک اطلاعات وام مسکن در کیش اگهی املاک کاشان املاك 118 املاك 118 تبريز املاک 118 املاک آسایش زنجان املاک اردبیل املاک بهارقزوین املاک سربندر املاک قزوین املاک قزوین خانه املاک قزوین خانه کلنگی املاک قم املاک قم املاک کرج بانک اطلاعات کنگاور بنگاه معاملات ملكي پیش فروش آپارتمان در رشت پیش فروش آپارتمان در زنجان خانه دراردبیل خانه منظریه تبریز خانه ویلای اجارهی برا زجان در50متری خرید زمین در شادگان خرید مسکن در شوشتر دیوار تبریز دیوار قزوین رهن خانه منطقه مینودر کوتر رهن خانه در کوهسار زمين فروشي اروميه سایت املاک استان مرکزی سایت دیوار دزفول شاهرود 118 شهرک باغمیشه فروش باغ وزمین خسروشهر فروش خانه درکاشمر فروش زمین زنجان فروش مغازه تبرىز فروش ویلا در شاهرود قیمت اجاره مغازه در بازارچه بیله سوار قیمت املاک در اذربایجان غربی شهرستان نقده قیمت مسکن در شهر قم قیمت ملک دزفول قیمت ویلا در تنکابن مدل خانه دوبلکس مسکن خوی مغازه در چهار راه منصور تبريز