طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
املاک فروشی کرمان اطلاعات مسکن قشم خانه اجاره ای دراراک املاک در لواسان پیش فروش اپارتمان در شهر زنجان خرید خانه در مشهد "املاک سهند" برترین بنگاهای تهران سایت املاک شهر کیانمهر پیش فروش بةترين مكان تبليغ ملك و املاك 118 تبریز آنلاین قیمت املاک در اصفهان پیش فروش آپارتمان سهند تبریز املاک مسکن بندرعباس بنگاه هاي تبريز املاک شهر بجنورد خرید مغازه اراک گاوداری های موجود درسنندج املاک دستجرد ویلای اجاره ای طالقان حیاط اجاره ای در بهداری ارومیه خرید خانه کلنگی در تبریز آدرس بنگاه تهران ساخت اگهی رایگان فروش ویلا در طالقان سالن بهداشتی در تبریز آدرس برج های سوپر لوکس تهران فروش برج الهیه مشهد خانه مشهد خانه قدیمی فروشی در اهواز املاک اهواز نرخ مسکن در اصفهان اسامی مشاوران املاک تهران بنگاه املاک در اصفهان فروش ویلا در فیروز کوه آبادان 118 اجاره مغازه تبریز قیمت پیش فروش آپارتمان در کرمان فروش خانه ویلایی در گرگان آپارتمان در شهر جدید سهند اجاره مغازه ابزار فروشی در تهران داخل بازار مرکزی آبادان سایت املاک استان کرمانشاه فروش خانه کلنگی در تبریز سایت خرید آپارتمان در شهر پردیسان قم بانک اطلاعات املاک کرمان خرید زمین در روستای تاکام ساری املاک اردبیل خرید سالن اموزشگاه اجازه آپارتمان اصفهان خرید خانه در چیتگر تهران