طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.

آژانس گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمائید.

ارسال پیام
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :
متن پیام :
کد امنیتی : 
 
قیمت زمین مسکونی در اردبیل املاک شهرری خرید ملک در قزوین اجاره سالن در ولد اباد کرج فروش آبارتمان در اروميه قیمت زمین درقشم املاک دلتا سنندج قیمت جدید اپارتمان درگلبهار فروش فوری آپارتمان در تهران بانک اینترنتی املاک کاشان ویلا داخل شهرک قیمت مسکن نزدیک دانشگاه ازاد سنندج قیمت رهن واجاره مغازه درشوشتر 118 دلیجان فروش گناباد خانه‌ و آپارتمان‌های فروشی در مراغه سال 92 مسکن 118 تبریز پیش فروش آپارتمان در شهرکرد 118 پاکدشت خرید ابارتمان نمین قیمت خانه در شهرستان شوش دانیال قیمت زمین خیابان انقلاب خرم آباد تنکابن قیمت زمین شهرک قدس قم سايت ديوار كرج مسکن لنگرود اجاره مغازه در پرند اجاره منزل در بستک خانه های لوکس فروشی کرج نمای ویلاها با سنگ آنتیگ در شمال ثبت املاک دزفول ارتفاع خانه 3 طبقه بانك املاك قزوين قم آپارتمان شهرک قدس قیمت آپارتمان در قزوین آپارتمان فروشی استان قزوین باغ دبیر خرید زمین زراعی آبی در قروه پیش فروش آپارتمان در پرند اپارتمان در کوچه مولوی نه اردبیل فروش مغازه در پردیس توسرکان روستای چاشخوره زمینهای با مجوزساخت فروشی در قم خرید خانه 40 میلیونی در رشت خرید خانه در خرم آباد ار ومیه املاک املاک اجاره اردبیل فروش زمین و خانه کلنگی در رشت نمای داخلی آپارتمان در رشت خیابان معلم قیمت مسکن در تنکابن خرید زمین زاهدان فروش باغات طرح عمان سامان