طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.

آژانس گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمائید.

ارسال پیام
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :
متن پیام :
کد امنیتی : 
 
 
قيمت ملک در مينودشت خرید خانه ویلایی در بوشهر ابارتمانهای فروشی درمبارک ابادسنندج واحدهای ارزان شهرک نگین خریدخانه در شهرسهند سایت بنگاه معاملاتی قیمت زمین در گرگان اپارتمانهای در برج بانک املاک شهر قم قیمت خانه در لاهیجان آپارتمانهای مزایده در بوکان اجاره مسکن بم بانك مسكن شبستر منزل اجاره ای در سنندج قیمت رهن اپارتمان در چالوس قیت واحد مسکن مهر در مهراباد رود هن خرید ملک در زنجان رهن خانه با گاز رومیزی رشت مغازه اجاره اى در خيابان بهار کرج رهن واجاره ملک در کیش قیمت خانه در خمین قیمت مسکن در قزوین 92 مسکن در زنجان قیمت زمین در بابلسر قیمت مسکن مهر در شهرستان بناب قیت رهن واجاره مسکن درمراغه بانک اطلاعات املاک کرج فروش چاه کشاورزی املاک کهک قم قیمت اپارتمان در شهر قزوین آپارتمان درساری یاسوج شهرک جهاد مسکن مهر اجاره مسکن درمراغه املاک شهر قزوین کرایه ویلا در گرگان خرید خانه در ایذه زمین خاوران فروش ملک در جلفا آپارتمانهای تک واحده شهرستان سقز خانه اجاره در شهرستان سراب ویلا کلاردشت ارزان نگین چالوس رهن آپارتمان درخیابان معلم رشت پیش فروش آپارتمان در خیابان استخر 118 گنبد کاووس رهن آپارتمان های برج رشدیه اجاره خانه دراروميه قیمت مغازه در اردبیل سوله صنعتی در شهرک صنعتی پرند خریدوفروش گاوشیری قم