طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
قیمت مسکن دراهواز فروش زمین های ارزان درمشهد خرید آپارتمان بندرعباس 93 مغازه در ایران مشاور املاک مسکن تبریز اجاره اصفهان اجاره خانه روستایی در ساری اجاره شاهرود خریدار وام جانبازان بوشهر خرید منزل در شهرک گلستان شیراز فروش آپارتمان درتبریز سایت املاک فارس سایت اجاره خانه در اصفهان قیمت باغ در جاده کشتیبان ارومیه مجتمع مسکونی فجرایل گلی تبریز بانک اطلاعات املاک مشهد زمین در شهر سهند زمین شهر جدید سهند فروش زمین عجبشیر آپارتمان خطیب تبریز فروش سوله کوچک اطراف تهران آپارتمان لوکس در شهر جدید هشتگرد قيمت خريد ابارتمان دررودهن فروش مسكن سه طبقه با مغازه دراروميه قیمت رهن خانه در بالا شهر تهران فروش آپارتمان در تبریز وشهر جدید سهند قیمت مسکن تبریز 91 ﻗﻴﻤﺖ ﻣﺴﻜﻦ ﻣﻬﺮ ﺷﺎﻫﻴﻦ ﺷﻬﺮ فروش ملک بالا صد متر در تهرانسر اجاره ارومیه وب سایت املاک تهران91 قيمت ملک ا راک سایت املاک شهراردبیل ویلاشهر تبریز دیواراملاک فروش خانه در تهران و ارومیه قیمت زمین در رشت گلسار قیمت زمینهای ابسرد دماوند فروش ویلا درارومیه فروش مسکن مهر در شیراز سایت 118 شاهرود فروش خانه کلنگی در شهر ارومیه اپارتمان در سهند تبریز خرید آپارتمان در تهران فلکه اول تهران پارس پاساژ بوستان شیروان ساز در تبریز فروش آپارتمان دوطبقه اصفهان ثبت املاک رودهن ماده 147 سایت 118 شهریار تهران املاک ماهان سهند