به املاک 118 خوش آمدید چهارشنبه 12 شهريور 1393
طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
ویلای اجاره ای طالقان منزل فروشی در شیراز معاوضه سوله در تهران بنگاه معاملاتی مسکن118 املاک مسکن گلپایگان قیمت خانه فروشی در مشکین شهر اسامی بنگاه معاملاتی قیمت مسکن در خرمشهر رهن مغازه درتهران به همراه قیمت مشاوراملاک تبریز اطلاعات 118 قروه آدرس پرورش بقلمون در بهبهان خرید منزل در گلبهار مشهد بانک اطلاعات پیش فروش مسکن اصفهان اجاره اتلیه عکاسی در رشت ویلا های فروشی در کلاردشت مسکن مهر شاهین شهر فروشی قیمت روز آپارتمان در پرند قیمت مسکن در رودهن 50 متری قيمت زمين در خيابان معلم رشت شرايط پيش فروش واحد هاي مسكوني مشهد اطلاعات املاک ارومیه بانک اطلاعات املاک تبریز قيمت خانه ويلايى در کمپلو جنوبى اهواز خرید مغازه های تبریز چایکنار فروش فوری اپارتمان در تهران مسکن118تبریز عکس نمای ساختمان 100 متری دوبلکس فروش آپارتمان در وليعصر و ايل گولي تبريز منزل مبله ارومیه قیمت مغازه ها درفلاورجان اجاره مغازه در خیابان اصلی در رشت خریدوفروش آپارتمان درتبریز نارمک صفحه اصلی قیمت مسکن اجاره ای درخرم اباد قیمت زمین صد متری در بوشهر بانک اطلاعات املاک شهر اصفهان خانه کلنگی سرپا در تنکاپن خرید خانه ویلایی در ساری فروش باغ در اصفهان قیمت ماکو املاك 118 مشهد اسمهای بنگاه پیش فروش آپارتمان در آبرسان تبریز قیمت مسکن دزفول املاک خاوران تبریز املاک مسکن سهند 118 ساوه قیمت مسکن مشهد فروش اپارتمان شهرک کوثر اصفهان