طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربرا�� سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
فروش زمین گرمی آپارتمانهای لوکس اهواز املاک در اصفهان اجاره جواز مهد کودک تهران منزل فروشى ويلايى در کرمان پیش فروش آپارتمان 91 قیمت خانه ارزان رشت قیمت مسکن در هشتگرد جدید خانه 20 میلیون اراک زمین وخانه الموت. قزوین املاک تجاری در تهران جهت کافى شاپ 118 شهر آستانه ا ملا ک تبریز خرید ویلایی رشدیه تبریز 118استان بوشهر خرید 2 واحد آپارتمان در کرمان بانک اطلاعاتی ملکی ارومیه املاک در شهر جدید سهند خیابان سامانیه مشهد خرید آپارتمان خرید وفروش منزل درزاهدان مزایده املاک بوکان ملک ارومیه رهن منزل رشدیه تبریز املاک اردبیل خرید سالن اموزشگاه ادرس ویلا بنر انزلی خرید مسکن در استاد معین تهران معاملات املاک قشم املاک118تبریز اجاره منزل در کنگان اطلاعات املاک رشت تلفن اجاره ویلا نمک آبرود آژانس 118 تبریز خرید ملک در پردیس تهران اجاره دفتر کار در تبریز قیمت ملک خانه تبریز amlak118user اجاره ویلا نمک آبرود املاک امل وب سایت اصلی 118 تبریز قیمت خانه در خیابان قزوین تهران قیمت املاک درارومیه خرید و فروش مرغداری در قائمشهر قیمت پیش فروش در شهرک کشوری اصفهان رهن آپارتمان در منطقه 10 تهران رهن و اجاره اپارتمانهای دربستی در قزوین قیمت آپارتمان در شهر آفتاب تهران مسکن مهرسنندج دگایران بنكاه املاك تبريز شهرك شهيد صياد شيرازي قیمت مسکن در چار دیواری تهران فکوری فروش خانه کلنگی در تبریز