به املاک 118 خوش آمدید شنبه 3 آبان 1393
طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
مجوز ساخت در هفت سنکان استان قزوین املاک بروجرد روی دیوار خانه فروشی در صمدزاده اجاره سوله هشتگرد خرید مسکن گچساران فروش املاک بناب خرید و فروش املاک در اهواز فروش و اجاره سوله طالقان اجاره برج درتبریز فروش زمین بیرجند ملک افشاریه قيمت اجاره کافي شاپ در تهران مسكن چهار راه اميريه آپارتمان در قائمشهر خرید مغازه در ماسال آپارتمان فروشی منظریه تبریز ملك اصفهان جي شير خريد آپارتمان در زيباشهر قزوين قیمت مسکن در خرمشهر قيمت مسكن در آذرشهر ادرس سوله فروشی در خیابان رجایی قیمت آپارتمان در تهران پارک چیتگر بنگاه معاملاتی ویلا سابت 118 املاک شهرك امام رضا منطقه 22 تهران اجار مغازه کوچیک تو رشت فروش مسکن مهر صدرا فروش زمین در بلوار شفق اصفهان آگهی فروش آپارتمان قزوین بانک پیمانکاران تبریز تهران املاک شهرک گلستان قشم خرید مغازه های تبریز چایکنار زمینهای ارزان قیمت بندر عباس خرید خانه در شاهین شهر قیمت آپارتمان در تهران1391 118استان ارومیه خرید ملک در مشهد املاک اکرمی تبریز اجاره خانه در خیابان گرگان تهران فروش ویلا در دریا کنار قیمت اجاره منزل مسکونی تبریز اجاره ویلا در رینه لاریجان کوی استاندا ری تبریز آپازتمان در کوی استانداری سایت املاک 118 دزفول خرید و فروش زمین در تبریز اگهی مسکن تهران املاک قزوین رهن مشاوراملاک میرزکی در دزفول