به املاک 118 خوش آمدید سه شنبه 1 مهر 1393
طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
قيمت ويلا در كلار دشت اجاره دفتر کار در تهران اهواز املاک خرید آپارتمان در کریم خان تهران تا متراز 60 متر اسفند92 قیمت مسکن مشهد91 قروه کردستان سایت شهراملاک قم خرید اپارتمان یک خوابه در تبریز خرید سوله در قشم املاک امپراطور تبریز بانک اطلاعات شهری نقده فروش خانه باغ در کرمان تلفن اطلاعات مجتمع الماس تهرانسر املاک 118 آذربایجان شرقی املاک گرگان دوطبقه قیمت ویلا طالقان هزینه مسکن شاهرود قیمت زمین در چیتگر تهران قیمت مسکن در میرداماد تبریز بهترین برج های تهران فروش آپارتمان در خیابان عباسی قیمت مسکن در تهران در سال92 قیمت برج ایران زمین ملک مناسب جهت بانک اجاره خانه سنتی بوشهر قیمت آپارتمان چندسال ساخت در تهران قیمت اجاره آپارتمان در خیابان پاستور قیمت آپارتمان در بهترین منطقه بجنورد ویلا در عباس خرید خانه قم آپارتمان قم بانک املاک اهواز ویلا ارزان قیمت اجاره امل قیمت پیش فروش خانه در رشت خیابان معلم اطلاعات املاک غرب تهران اجاره خرید خانه در رشت سایت خرید خانه در رامسر قیمت خانه ویلایی در پونک همراه با استخر خرید زمین های فرهنگیان کاشان املاک ارومیه118 تبریز رهن و اجاره مناسب ویلاشهر گرگان ناصر گلگون املاک" "قم" "قیمت" املاک تبریز دهکده سامانه 118 مریوان عرصه پذیرایی در منزل مسکونی قیمت خانه در همدان قیمت خونه فروش زمین در ورودی تبریز