به املاک 118 خوش آمدید پنجشنبه 1 آبان 1393
طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
بنگاه ملکی کرمانشاه قیمت مسکن مهر ایلام دنج ترین نقطه تهران قیمت خانه در بلوار اندیشه مشهد قزوین 118 شهرک سلیمی تبریز اپارتمان فروشی در شهرک ایثار قم قیمت مسکن تهران 1391 سایت املاک گرگان مغازه فروشي در فلزكاران تبريز مدل نمای سیمانی فروش زمین دربرازجان فروش ملک نهاوند فجر اسلام آپارتمان تهرانقديم گران ترین اپارتمان تبریز سایت املاک سماوات در قم قیمت خانه حافظ رشت قیمت آپارتمان درشاهرود خرید زمین های فرهنگیان کاشان قیمت مسکن در اهواز پيش فروش آپارتمان در خيابان دامپزشكي تهران بانک اطلاعات املاک بوشهر زمین درکرمانشاه جديديترين قيمت اپارتمان در زنجان فروش آپارتمان در اردبیل خانه تنکابن بنگاههای گرگان آپارتمان برج ستاره تبریز باغ ویلا در شهریار ویلا در چمخاله املاک سماوات قم خرید خانه اراک 118 شهرستان هندیجان قیمت اپارتمان در ده جماران فروش خانه ویلایی در بوشهر فروش ملک تبریز سایت املاک در کلیبر خریدخانه ارومیه پیش فروش واحدهای تجاری پارسبان تهران خريد مسکن در شهرستان روانسر فدک همدان قیمت مسکن در خرم آباد باغ ويلا مشهد قيمت املاک زنجان بنگاه املاک درکوی لاله تبریز نگاره صوفیان در باغ فروش حیاط در اصفهان آگهی فروش خانه ویلایی در رشت فروش زمین درکوهسار تهران اطلاعات مسکن تبریز سال 91