به املاک 118 خوش آمدید سپردن یا سفارش ملک جدید (رایگان)‏ پنجشنبه 14 اسفند 1393
طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
قیمت های مسکن در شهرساری ﻓﺮﻭﺵ ﺑﺎﻍ ﺳﻠﻄﺎﻧﻴﻪ معاملات املاک بندرعباس پیش فروش مسکن در شهر جدید سهند تبریز فروش خانه هاي لوكس در تهران سایت خرید آپارتمان تهران اطلاعات املاک ومسکن تبریز عکس خانه های فروشی در اصفهان املاک در سبزوار فروش فوری آپارتمان در غرب تهران پیش فروش اپارتمان درشهر گرگان اسامی املاک های سبزوار قیمت آپارتمان اراک رهن واجاره خراسان رضوی رهن و اجاره اپارتمان در تبریز خانه های رهن و اجاره در استان البرز قیمت مسکن پردیس اهواز خرید منزل مسکونی در کلاردشت زمین فروشی گنبد چای بویین فروش منزل اصفهان خيابان نگارستان بانک املاک نبریز رهن منزل در ساری اجاره مغازه نبرد شمالي قیمت زمین مسکونی در اصفهان قیمت برجهای کاج درتبریز فروش ملک در ارومیه قیمت ملک دردزفول اجاره زمین کشاورزی در کرج اجاره منزل درشهرک سعدی سنندج وضعیت مسکن مهر بندر عباس واحد فروشی در سبزوار ديوار بابل فروش آپارتمان در تبریز ائل گلی خیابان مفتح تبریز وام آماده قیمت سهند تبریز خیابان عباسی لوازم التحریردلتا ویلایی شیک کوچک شیبدار جدید ترین خانه ها برای فروش در قائمشهر اطلاعات املاک ارومیه بلوار ابوذر جست و جوی املاک قیمت ملک دراردبیل قيمت هرمتر مغازه در مشهد املاک مسکن در اصفهان قیمت زمین در فیروزکنده سفلی کوچه کشاورزی املاک در ساری خرید خانه در شاندیز مشهد جستجوی املاک پرند اراضی ساماندهی کیانمهر قیمت مسکن در خرمشهر فروش فوری زمین مسکونی درکرمانشاه