به املاک 118 خوش آمدید سپردن یا سفارش ملک جدید (رایگان)‏ سه شنبه 11 فروردين 1394
طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

طراحی وب سایت بنگاه معاملات ملکی

با توجه به راه اندازی بانک اطلاعات املاک ایران (املاک 118 بانک اطلاعات املاک ایران) در این سیستم امکان جدیدی راه اندازی گردیده است که شما با عضویت در آن سایت مستقلی جهت بنگاه معاملات ملکی خود داشته و قادر به معرفی کسب و کار خود در اینترنت خواهید بود.

مزایای کلیدی سیستم :

1. امکان طراحی وب سایت مستقل برای هر بنگاه معاملات ملکی
در این سیستم امکان اختصاص نام اختصاصی برای هر بنگاه وجو دارد. مانند  com. نام بنگاه شما .www

2. دارای بیش از 10 پوسته آماده برای بنگاه های املاک

3. امکان نمایش لینک ملک های ثبت شده در سایت املاک 118
با توجه به اینکه تبلیغات و معرفی کردن سایت برای مردم و کاربران یکی از مهمترین و سختترین بخش های فعال کردن وب سایت جدید می باشد. در این سیستم ساختاری طراحی گردیده است که با ثبت ملک در سایت بنگاه معاملاتی لینک آن در سایت املاک 118 نمایش داده شده و کاربر با کلیک روی لینک به سایت مستقل بنگاه معاملاتی ملک انتقال داده می شود که یکی از مهمترین مزایای این مدل آشنا کردن مردم و بازدیدکنندگان با سایت های عضو املاک 118

4. یکپارچگی سیستم
این سیستم به صورت یکپارچه طراحی گردیده است و در صورت اضافه شدن امکانات جدید به املاک 118 تمامی بنگاه های عضو نیز می توانند از آن امکان در سایت خود استفاده کنند.

5. اعمال کلیه موارد SEO در سیستم
با توجه به اینکه یکی از مهمترین راه های معرفی سایت در اینترنت موتورهای جستجو مانند yahoo ، google و ... می باشد در این سیستم تدابیری اندیشه گردیده است که ملکهای ثبت شده در سایت های عضو در سریعترین زمان و در بهترین حالت ممکن در موتورهای جستجو ثبت می گردند.

6. امکان ثبت ملک توسط کاربران سایت بنگاه معاملاتی ملک

7. امکان تائید و رد ملک های ثبت شده توسط مدیر سایت

8. امکان ثبت ملک جدید از بخش مدیریت توسط مدیر سایت

9. امکان ویرایش ملک توسط مدیر سایت

10. امکان مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش اطلاعات صاحب اصلی ملک به کاربران سایت
در صورتی که این مورد برای ملکی روی خیر ثبت گردد اطلاعات تماس به جای اطلاعات صاحب ملک اطلاعات بنگاه معاملات ملکی به صورت اتوماتیک موقع نمایش به کاربران عمومی سایت جایگزین خواهد شد ولی در بخش مدیریت بنگاه معاملات ملکی اطلاعات تماس صاحب اصلی ملک نمایش داده خواهد شد.

11. امکان ایجاد ، ویرایش و حذف محتواهای قابل نمایش در سایت (تماس با ما ، درباره ما و ... )

12. بخش مدیریت به صورت کاملاً آژاکس طراحی گردیده است

13. دارای4 پوسته برای بخش مدیریت

14. امکان طراحی و راه اندازی وب سایت در عرض 24 ساعت

با توجه به مطالب ارئه شده در بالا شما می توانید با عضویت در املاک 118 صاحب وب سایت مستقل گردیده و از مزایای این سیستم استفاده کنید.


جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09366566132 تماس بگیرید.

 

 
 
ویلا در هروی اطلاعات 118 اهواز خونه اجاره ای تهران خرمشهر زمین مسکونی در کرمانشاه خریدخانه دراردبیل فروش آپارتمان در انزلی معاوضه آپارتمان در تهران با زمین خریدخانه مراغه اجاره خانه قم قیمت مسکن در سیرجان فروش آپارتمان یک خوابه در غرب تهران قیمت نقشه ساختمان آگهی فروش املاک اردبیل املاک تبریز پیش فروش خانه اجاره اي درشهرك برديس اراك فروش خانه مسکونی در تبریز قیمت ملک درشهرری رهن در منطقه ازاد ارس لیست املاک فروشی ساری املاک118تبریز املاک آریا اسکان تهران ولیعصر فروش زیرزمین در تهران فروش خانه درغرب تهران قیمت مسکن در تهرانسر فروش خانه روستائی دراطراف انزلی قیمت خانه های مشهد امتیاز مسکن خرید و فروش املاک کرمان تاریخچه بانک ملت چناران فروش ویلا در تبریز آپارتمان نوساز خیابان پاستور اجاره اپارتمان در مهاباد خریداری امتیاز مسکن مهر شهر جدید هشتگرد قیمت ملک آمل مسكن تبريز شهرك مرزداران شیراز118 آپارتمان پيش فروش در تبريز 1393 آدرس مشاور املاک شهرک باکری تهران خانه برای فروش در شیراز قیمت زمین در شهرک خواجو شهر کرمان املاک 118سهند اطلاعات املاک رشت مسکن در سایت دیوار اراک بانک اطلاعاتی مسکن درارومیه فروش مسکن در اهواز معاوضه املاک شهر قم سوله برای اجاره در ارومیه برج خیام در شهرک اندیشه تبریز قيمت زمينهاي فجر تبريز فروش زمین در دیزج خلیل