X
طراحی وب سایت آژانس املاک | طراحی سایت املاک | طراحی وب سایت املاک
قابل توجه آژانس های املاک، سایت املاک 118 به عنوان یکی از پربازدید ترین و بزرگترین سایت های اینترنتی فعال در حوزه املاک و مسکن در سراسر کشور آماده ارائه خدمات ویژه برای شما آژانس های محترم می باشد.

برخی از مزایای املاک 118

  1. داشتن رتبه بالا در موتورهای جستجو بیش از 8000 کلمه
  2. داشتن 20.000 بازدید کننده روزانه
  3. استفاده از موتور جستجوی قوی با سرعت بالا

مزایای طراحی سایت و عضویت آژانس های املاک در املاک 118

  1. ارائه وب سایت اختصاصی برای هر آژانس با دومین جداگانه مانند ir.نام آژانس شما.www 
  2. قرار گرفتن نام آژانس شما در لیست آژانس های عضو املاک 118
  3. اختصاص پنل پیام کوتاه (sms) با خط اختصاصی 14 رقمی
  4. امکان ثبت بینهایت ملک در وب سایت اختصاصی
  5. امکان ثبت بینهایت عکس برای هر ملک
  6. امکان ثبت ملک توسط بازدید کنندگان وب سایت
  7. معرفی ملک ها و فایل های شما به بازدید کنندگان املاک 118 -  تضمین بازدید کننده روزانه وب سایت شما

تعرفه اشتراک آژانس های املاک

نوع اشتراک هزینه طراحی و راه اندازی
در سال اول
هزینه تمدید
در سالهای بعد
اشتراک یکساله در کلان شهرها، شهرهای جدید و مراکز استانها
400.000 200.000
 اشتراک یکساله در شهرهای با جمعیت بالای 100 هزار نفر  بغیر از کلان شهرها، مراکز  استان ها و شهرهای جدید
300.000
150.000
اشتراک یکساله در شهرهای با جمعیت زیر 100 نفر هزار نفر
200.000
100.000

فروش ویژه برای اولین ها ( اولین باشید و از تخفیفات ما استفاده کنید)

 برای اولین املاک هر شهر 70 درصد تخفیف - برای دومین املاک هر شهر 50 درصد تخفیف - برای سومین املاک هر شهر 30 درصد تخفیف

جهت مشاهده ریز امکانات وب سایت طراحی شده اینجا کلیک کنید

آژانس املاک گرامی جهت سفارش طراحی وب سایت اختصاصی لطفاً با شماره 09366566132 (لطفی زاده) تماس بگیرید.

برخی از سوالات متداول

هزینه سالیانه چرا دریافت میشود؟

هزینه سالیانه جهت تمدید هاست، دامنه و پشتیبانی وب سایت دریافت شده و بغیر از آن هزینه ی دیگری پرداخت نخواهید کرد.
 سایر شرکت های همکار در زمینه طراحی وب سایت آژانس املاک در نگاه اول هزینه سالیانه دریافت نمیکنند ولی با اتمام زمان هاست، دامنه و پشتیبانی اقدام به درخواست مبالغی خیلی بالاتر می کنند.  همچنین در برخی مواقع با افزایش تعداد بازدید و تعداد ملک های وب سایت شما با ترفندهای دیگری همچون اتمام پهنای باند مصرفی و یا حجم هاست درخواست ارتقاء هاست کرده و در نتیجه هزینه سالیانه وب سایت شما با هر ارتقاء چندین برابر خواهد شد. ولی با توجه به اینکه سامانه املاک 118 به صورت یکپارچه طراحی شده لذا به هیچ عنوان مشکلاتی از این قبیل نداشته و هزینه ای دیگری درخواست نخواهد شد.

آیا با افزایش بازدیدکننده وب سایت من سرعت آن پایین خواهد آمد؟

خیر، موتور جستجوی املاک 118 و وب سایت آژانس های عضو از یک تکنولوژی فوق العاده سریع استفاده کرده و به هیچ عنوان مشکلی از بابت سرعت نخواهیم داشت.

آیا ارتقاء امکانات نرم افزار سایت هزینه خواهد داشت؟

خیر، جهت ارتقاء امکانات نرم افزار وب سایت شما هیچ هزینه ی اضافی دریافت نخواهد شد. این مورد در بقیه شرکت های همکار شامل هزینه بوده و هزینه ای آن در حدود همان هزینه اولیه طراحی وب سایت املاک می باشد.

آیا املاک 118 از بابت تبلیغ سایت و ملک های آژانس های املاک هزینه اضافه دریافت می کند؟

خیر، از بابت تبلیغ و نمایش ملک های شما به بازدیدکنندگان املاک 118 هیچ هزینه ای دریافت نخواهد شد.

آیا املاک 118 در سال های بعد هزینه تمدید وب سایت ها را افزایش خواهد داد؟

خیر، در حال حاضر هیچ برنامه ای برای افزایش قیمت ها نداریم و در سال های خیلی دور هم در صورت تصمیم به افزایش، افزایش قیمت ها در حدود درصد تورم آن سال خواهد بود.

آیا املاک 118 برای آژانس های املاک خاص فرق خواهد گذاشت؟

کلیه آژانس های عضو املاک 118 از لحاظ مدیریت این سامانه دارای رتبه و مقام یکسانی هستند و به هیچ آژانس املاکی برتری خاصی اعطا نخواهد شد. و آژانس هایی که مایل به تبلیغ بیشتر املاک و کسب و کار خود هستند میتوانند از امکانات بنر و ملک های ویژه استفاده کنند.

آیا املاک 118 برای آژانس های عضو جهت ثبت ملک ویژه امکانات خاصی دارد؟

بله، تمامی آژانس های عضو میتوانند از تخفیفات فوق العاده جهت ثبت ملک ویژه استفاده کنند.

تعداد بازدیدکنندگان وب سایت من از طریق املاک 118 ماهانه در چه حدودی می باشد؟

مهمترین مزیت طراحی وب سایت از طریق ما در این است که ما  ملک های شما را به مردم معرفی کرده و با این کار وب سایت شما را تبلیغ خواهیم کرد و از همان روز اول بازدید کننده خواهید داشت. وب سایتهای طراحی شده توسط ما براساس تعداد و قیمت ملک ها متغییر بوده و حدودا بین 10 هزار تا 30 هزار بازدید ماهانه دارند. جهت مشاهده نمونه بازدید اینجا کلیک کنید. توجه داشته باشید که جهت معرفی و تبلیغ آژانس شما هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

آیا وب سایت کاملا مستقل بهتر است و یا وب سایت مستقل عضو سامانه املاک 118 ؟

مهمترین مشکل وب سایت های کاملا مستقل این است که آنها را کسی در اینترنت نشناخته و رتبه این وب سایت ها در موتورهای جستجو خیلی پایین می باشد لذا  بازدیدکننده آنچنانی ندارند. معمولا این وب سایت ها روزانه بین 10 تا 20 نفر بازدید کننده داشته که با توجه به هزینه های صورت گرفته (مالی و زمانی) برای آن، آژانس املاک بازخورد خوبی از این طریق نخواهد داشت و بعد از مدتی از این کار دل سرد شده و این کار را رها خواهد کرد.
در کنار این موضوع برخی از آژانس های املاک با پرداخت هزینه های بسیار بالا اقدام به معرفی وب سایت خود از طریق رسانه های چاپی، بنرهای تبلیغاتی و ... میکنند که معمولا این وب سایت ها هم در زمان تبلیغ دارای بازدید کننده خوبی در حد آژانس های عضو املاک 118  بوده و با اتمام تبلیغات از سطح شهر چون هنوز در موتورهای جستجو جایگاهی ندارد مجددا با افت شدید بازدید مواجه خواهند شد.
ولی در سامانه املاک 118 با خرید سایت اختصاصی همانند وب سایت های مستقل دامنه اختصاصی مانند www.amlakx.ir یا .com دریافت خواهید کرد و در این صورت شما شخصیتی مستقل از املاک 118 داشته و میتوانید وب سایت خود را در بین مشتریان و مردم تبلیغ کنید. 
با توجه به توضیحات داده شده در واقع با خرید سایت از ما شما در دید مشتریان و مردم وب سایت اختصاصی با دامنه اختصاصی خود را داشته و میتوانید از مزایای وب سایت های اختصاصی استفاده کنید و در کنار این موضوع املاک 118 یک دوست خوب در کنار شما بوده و به صورت رایگان شما را به بازدید کنندگان خود معرفی می کند و دیگر نیازی نیست شما هزینه های زیادی را برای تبلیغ وب سایت خود خرج کنید.

روزانه در چه حدودی زنگ خور خواهیم داشت؟

با توجه به تجربه این چند ساله  تعداد زنگ خور آژانس های عضو متغییر بوده ولی روزانه حدوداً بین 20 تا 60 زنگ خور جدی برای فروش یا رهن و اجاره خواهید داشت.

آیا مردم امکان ارسال ملک به ما را خواهند داشت؟

بله، کاربران سایت شما میتوانند از طریق بخش سپردن ملک جدید اقدام به ارسال ملک کنند که ملک های دریافتی بعد از تائید شما در سایت قرار خواهند گرفت.
 توجه داشته باشید که اطلاعات تماس ملک های دریافتی به صورت اتوماتیک از سایر کاربران مخفی شده و آنها اطلاعات تماس شما را خواهند دید و فقط شما به اطلاعات تماس ثبت کننده ملک دسترسی خواهید داشت.

آیا برای طراحی سایت ها از نرم افزارهای اوپن سورس استفاده میشود؟

خیر، هسته مرکزی و سامانه آژانس های املاک 118 اوپن سورس نبوده و کاملا توسط متخصصین ایرانی طراحی و پیاده سازی شده است.

آژانس های موفقی که از این طریق به موفقیت رسیدند سراغ دارید؟

با توجه به مزایای مطرح شده چرا هزینه طراحی وب سایت از طریق شما نسبت به رقبا پایین تر می باشد؟

شرکتهای رقیب ما برای هر آژانس املاک درخواست کننده وب سایت اقدام به نصب و راه اندازی نرم افزار جدید روی هاست مستقل میکنند. لذا این کار از مرحله راه اندازی تا مرحله پشتیبانی و نگه داری هزینه بر و زمان بر بوده و این هزینه را از مشتریان خود دریافت میکنند. مثلاً فرض کنید امکان جدیدی به نرم افزار خود اضافه کردند و یا نسخه جدید نرم افزار اوپن سورس استفاده شده از طرف شرکت مادر ارائه شده باشد در این حالت باید نرم افزار جدید را روی هاست کلیه مشتریان خود مجددا نصب کنند که این کار از لحاظ فنی بسیار پیچیده و زمان بر می باشد.
ولی باتوجه به اینکه سامانه املاک 118 به صورت یکپارچه طراحی و پیاده سازی گردیده لذا راه اندازی وب سایت هر مشتری بدون نصب نرم افزار جدید در سریعترین زمان ممکن به صورت اتوماتیک مهیا شده است.
در زمان های بروزرسانی ورژن های جدید نیز نیازی نیست وب سایت تک تک آژانس های عضو بروز شود بلکه هسته مرکزی سامانه به صورت اتوماتیک وب سایت همه آژانس ها را بدون دخالت انسان بروز میکند.
بروز رسانی اتوماتیک در دنیای نرم افزار یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها بوده و مزایایی از قبیل عدم بروز خطاهای انسانی، بروزرسانی همه وب سایت ها به صورت همزمان و یکپارچه را مهیا میکند.

جهت مشاهده ریز امکانات وب سایت طراحی شده اینجا کلیک کنید

آژانس املاک گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال فرمائید.

ارسال پیام
نام و نام خانوادگی :
شماره تماس :
آدرس ایمیل :
متن پیام :
کد امنیتی : 
 
118 خرم آباد آپارتمان با وام جانبازی اپارتمان مسکن مهر ایلام اجاره خانه در چابهار املاک سنندج املاک 118 املاک 118 تبریز املاک ۱۱۸ املاک قزوین املاک گناوه املاک کرج املاک کرج املاک118 بانک اطلاعات املاک بانک اطلاعات املاک بوشهر بنگاه املاک اینترنتی پیش فروش مسکن در اردبیل خانه دربستى در قم باجک خريد زمين در قزوين خرید آپارتمان بندرعباس خرید امتیاز مسکن در بندرعباس خرید مغازه در سنندج خرید ملک در ابوموسی خرید و فروش خانه در بروجن خرید وفروش زمینهای هفت سنکان قزوین دیوار املاک چالوس مسکن مهر دیوار املاک قشم دیوار تبریز دیوار سایت اهواز زمین دیوار قم رهن و اجاره مراغه زمینهای کشاورزی فروشیدرقم سامانه اردبيل118 سایت املاک در کلیبر سایت دیوار استان مرکزی سایت شهرک ویلاشهر گرگان فروش آپارتمان دراروميه فروش باغ اهر فروش زمین در آستارا فروش زمین و خانه در شهرستان ابوموسی قم املاک قيمت آپارتمان ابهر قیمت آپارتمان در انزلی قیمت اجاره املاک ساری قیمت خونه درمجتمع کاکتوس رشت قیمت زمین درمرند قیمت متراژخانه در اردکان قیمت معازه در ویلاشهر مشاور املاک فروزش ویلا ارزان چمستان
logo-samandehi
امتیاز دهید:
به این صفحه